301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Eylül 2021 - Pazartesi 10:26
 
Başkan Demirci bir mesaj yayınladı
Kulüp Başkanımız Tevfik Cengiz Demirci yeni eğitim - öğretim yılı için bir mesaj yayınladı.
A TAKIM Haberi


Kulüp Başkanımız ve aynı zamanda Ormanlı Çok Programlı Lisesi Müdürlüğü görevi yapan Tevfik Cengiz Demirci yeni eğitim ve öğretim yılı için mesaj yayınladı. 

"Koronavirüs salgını nedeniyle 2019 yılı Mart ayı ortasından itibaren on-line eğitime geçen okullarımızda yeniden yüz yüze eğitime başlamanın heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
 
Eğitim-öğretim yılına başlarken, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerinin ve büyük fedakârlıklarla, yurdun her köşesinde hizmet veren meslektaşlarımın heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaştığımı belirtmek isterim.
 
Yarınlarımızın teminatı çocuklarımız, çok kıymetli aileleri ve eğitim camiamız, 2021-2022 eğitim-öğretim yılını heyecanla karşılamaya hazırlanırken, bizler de kamu idarecileri olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ve ilgili Bakanlarımızın teknik ve eğitim kadrosuna yaptığı takviyelerle birlikte okullarımızın teknolojik ve fiziki donanıma sahip, Covid-19 tedbirlerine ve çağımızın gereklerine uygun bir şekilde hizmet vermesini sağlayacak çalışmaları hassasiyetle yürüterek eğitim yuvalarımızı çocuklarımızla buluşturmak için gerekli bütün tedbirleri aldık.
 
Kuşkusuz, toplumun eğitimini daha ileri düzeye çıkarmak ve eğitim kalitesini artırmak noktasında hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Eğitim - öğretim camiası ile birlikte ülkemizi bu alanda çok daha üst noktalara taşımanın gayretindeyiz.
 
Kapsamlı bir çalışma yapılarak salgınla mücadele ettiğimiz bugünlerde, pandemi dönemi için yapılması gereken bütün hazırlıkları tamamladık. Velilerimizden ricamız; bu süreçte daima okullarımız ve öğretmenlerimizle iş birliği içinde olarak bizlere destek vermeleridir. Sağlıklı ve düzenli bir iletişimle, istişare içerisinde bunu başaracağımıza inanıyorum.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, 2021-2022 eğitim öğretim yılının, başta sevgili öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum." 
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başkan, Demirci, bir, mesaj, yayınladı,
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Teknik Heyet
Arşiv Arama
Haber Yazılımı