301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2021 - Pazar 22:18
 
Başkanımız değişti
Kulübümüz olağanüstü kongre ile başkan değişikliğine gitti.
A TAKIM Haberi


Kulübümüz olağanüstü kongre ile başkan değişikliğine gitti.

Kulübümüzün 6 Temmuz Salı günü olağanüstü yapılan kongrede yeni Yönetim Kurulunda Başkan olarak Tevfik Cengiz Demirci, Başkan Yardımcısı Uğur Kocaman, Genel Sekreter Kaan Kocaman, Sayman Yıldız Filiz Tekinoğlu, Sekreter Semra Kocaman yer aldı.

Denetim Kurulu Başkanı Eren Erbay olurken Cevat Erdoğan ve Aykut Kocaman Denetim Kurulu’nda asil üye olarak yer aldılar.

Kongrenin hemen sonrasında yapılan toplantıda Yönetim Kurulu görevlendirmelerinin tamamlanmasının ardından kulüp içerisinde idari kadromuzdaki değişikliklerde belli oldu.

Yapılan değişikliğin ardından;

Genel Kaptan Mustafa Yayla, Alt Yapı Koordinatörü Songül Kertlez, Transfer Komitesi Başkanı Soner Kocaman, Kulüp Müdürü Gülay Kertlez, Disiplin Kurulu Başkanı Yusuf Yaşar Zobar oldu.

Kongre sonrasında konuşma yapan yeni Başkanımız Tevfik Cengiz Demirci şunları söyledi.

“Spora hizmet etmek aynı zamanda bir eğitimci olan şahsim için önem verdiğim bir husustur. Gerek Uğur başkan gerekse Kaan başkan aslında kendileri için ‘baba yadigârı’ dedikleri bir kulübe beni başkan olarak layık görmeleri benim adıma ayrı bir gurur kaynağı oldu diyebilirim. Yeni sezonda tüm yönetim ve idari kadromuz ile en iyi olanı yapmaya çalışacağız.  Pandeminin tüm her şeye olduğu gibi amatör futbola da darbe vurduğunu biliyoruz. Çalışmalarımıza erken başlamayı planlıyoruz. Allah hakkımızda en hayırlısını nasip etsin.”

Bilindiği üzere kulübümüz başkanlığına seçilen Tevfik Cengiz Demirci aynı zamanda Ormanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Müdürlüğü görevinde bulunuyor.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: tevfik cengiz demirci, zes, zonguldak ereğli spor,
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Teknik Heyet
Arşiv Arama
Haber Yazılımı