Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 04:31
 
HOCA İŞİ ONDA...
Zonguldak Ereğli Spor Kulübünde görev değişikliği yapıldı.
A TAKIM Haberi


Zonguldak Ereğli Spor Kulübünde görev değişikliği yapıldı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada Basın Sözcüsü Eda Kertlez, mevcut Kulüp Müdürlerinin Genel Kaptanlık görevine getirildiğini belirtti.

Zonguldak Ereğli Spor (ZES) ve Kdz Ereğli Spor (KES) Basın Sözcüsü Eda Kertlez Kulüp Müdürü Tevfik Cengiz Demirci’nin Genel Kaptanlık görevine getirildiğini ve bundan sonraki süreçte Teknik Kadronun oluşumunda yetkinin tamamen kendisine verildiğini açıkladı.

Yazılı olarak yapılan açıklama şöyle;

‘Bilindiği üzere dünyayı saran Koronavirüs tedbirleri kapsamında ve İç İşleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda derneklerin toplu faaliyet yapması yasaklanmıştır. Uzaktan yapılan Yönetim Kurulu toplantıları ile bazı kararları alabilmekteyiz. Kulübümüzün video konferans aracılığı ile son yapmış olduğu Yönetim Kurulu toplantısında kulüp yönetim organlarında değişikliğe gidilmiştir. Kulüp Müdürümüz olarak görev yapan Tevfik Cengiz Demirci, çalışma düzenine erken adapte olması ve beklenenin üzerinde göstermiş olduğu performansı göz önüne alınarak yönetim kurulumuzun kararı ile kulübümüzün Genel Kaptanlığı görevine getirilmiştir. Ayrıca yeni sezonda Teknik Kadronun oluşturulmasında tüm sorumluluk kendisine verilmiştir. Eski Kulüp Müdürümüz ve yeni Genel Kaptanımız Tevfik Cengiz Demirci’ye görevinde başarılar diliyoruz. Kulüp olarak her zaman yenilikçi anlayışımızı sürdüreceğiz. İlginiz için teşekkür ederim.’

ZES&KES BASIN SÖZCÜSÜ EDA KERTLEZ

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: HOCA, İŞİ, ONDA...,
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 13.07.2020
Bugün
20° - 25°
Salı
19° - 25°
Çarşamba
20° - 23°
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Teknik Heyet
Arşiv Arama
Haber Yazılımı