301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Eylül 2021 - Çarşamba 23:14
 
Vali Yardımcısından kulübümüze tam destek
Yöneticilerimiz ve sporcularımız, Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ZASKF) Başkanı Kemal Demir ve Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç’un misafiri oldu.
A TAKIM Haberi


Yöneticilerimiz ve sporcularımız, Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ZASKF) Başkanı Kemal Demir ve Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç’un misafiri oldu.

İlk olarak Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı ile görüşen Başkanımız Tevfik Cengiz Demirci, Genel Sekreterimiz Kaan Kocaman, Futbolcularımız Tunahan Altay ve Mert Er’i makamında ağırlayan Turgut Subaşı “Zonguldak Ereğli Spor’u medyadan da takip ediyoruz. Başkanın okul müdürü olması sporcunun eğitim seviyesini artıracaktır. Bizlerde devleti temsil eden kişiler olarak devletin babacan yönünü ve gençlere sahip çıkma konusundaki devletin gücünü onlar için seferber etmek adına her daim hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Zonguldak Valimiz Mustafa Tutulmaz’da spora ve sporcuya önem veren, onları fazlası ile destekleyen bir isimdir. Ben Zonguldak Ereğli Spor yönetimine yeni sezonda başarılar diliyorum. İnşallah en yakın zamanda kulübünüze iade-i ziyaret gerçekleştireceğim” dedi.

Başkanımız Tevfik Cengiz Demirci “Vali Yardımcımız Turgut Subaşı her daim sporcularımız konusunda ve kulüp olarak takıldığımız birçok noktada bizlerden her zaman desteğini esirgememiştir. Şahsım ve kulübümüz adına kendisine ayrıca teşekkür ederim. Zonguldak Valimiz Mustafa Tutulmaz’ın desteklerini de her daim sporcularımızın ve kulübümüzün yanında htik. Başta Zonguldak Valimiz Mustafa Tutulmaz’a ve Vali Yardımcımız Turgut Subaşı’ya şükranlarımızı sunarım” dedi.

Gerçekleşen ziyaretin ardından Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ZASKF) Başkanı Kemal Demir ve Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç ile bir araya gelen Yönetim ve sporcularımız yeni sezonda yaşanması muhtemel konular üzerine bilgi alışverişinde bulundular.

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ZASKF) Başkanı Kemal Demir “yeni sezon ile ilgili bazı kurallarda değişiklikler yapıldı. Pandemi kurallarına uyarak ligler oynatılacak. Şayet kurallarda aksama ve eksilik olursa kulüpleri önemli yaptırımlar bekliyor. Tüm kulüplerimiz gerekli tedbirleri şimdiden almaya başlasınlar. Bizler Zonguldak ASKF olarak yanlarındayız. Tabi ki Türkiye Futbol Federasyonu’nun kurallarına uymak zorunda olduğumuzu kimse unutmasın” dedi.

Başkanımız Tevfik Cengiz Demirci yaşanan gelişmeleri ve yeni sezon planlamaları hakkında Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ZASKF) Başkanı Kemal Demir ve Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Turgut Şubası, Tevfik Cengiz Demirci, Zonguldak Ereğlispor, Kemal Demir, Meti
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Teknik Heyet
Arşiv Arama
Haber Yazılımı